• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VE

Symbol: 63400113429

Kosiarka spalinowa z napędem Vario i rozrusznikiem elektrycznym.

Producent silnika
STIHL
Pojemność silnika
166 cm³
Moc silnika
2,6 kW / 3,5 KM
Materiał korpusu
Polimer
Szerokość koszenia
43 cm
Regulacja wysokości koszenia
7-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-80 mm
Napęd na koła
Tak
Pojemność kosza
60 l
Obszar roboczy
Do 1200 m²
Metoda koszenia Mulczowanie, Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
4249.00 -13% 3709.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
4249
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VE

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VE jest idealna do pracy na średniej wielkości trawnikach. Uruchomienie silnika po naciśnięciu jednego przycisku, dzięki systemowi InStart. Możliwość dobrania preferowanej prędkości poruszania się urządzenia, dzięki napędowi Vario. Szerokość koszenia wynosząca 43 cm i centralna regulacja wysokości koszenia. Regulowany na wysokość i składany do przechowywania uchwyt. Składany kosz na trawę o pojemności 60 litrów. Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VE może zostać łatwo przekształcona w urządzenie do mulczowania za sprawą dodatkowego wyposażenia.
✅ NAPĘD VARIO: Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika.


✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego, dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


 

✅ TRWAŁE KÓŁKA: Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


 

✅ OBUDOWA Z POLIMERU: Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


 

✅ REGULOWANY UCHWYT: Uchwyt glebogryzarki STIHL można w prosty sposób ustawić bez potrzeby używania narzędzi. Regulowany na wysokość i na boki uchwyt zwiększa znacząco komfort i ergonomię pracy z urządzeniem. Aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu lub przechowywania glebogryzarki, uchwyt można złożyć.


 

✅ INNOWACYJNY KOSZ NA TRAWĘ: Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


 

✅ FUNKCJA MULCZOWANIA: Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę, bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń, oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.


 Powierzchnia trawnika w m2 

 Do 1200 

Typ silnika

EVC 300 E

Szerokość koszenia w cm

43

 Wysokość koszenia w mm 

25-80

Pojemność kosza w l

60

 Pojemność skokowa w cm3 

166

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

31

Moc znamionowa w U/min

2,6 kW/3,5 KM

Napęd

2,2 - 3,8 km/h

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

81

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

95

Niepewność pomiarowa K w m/s2

2,5

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 7-stopniowa, centralna 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność