• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TX

Symbol: 63580113435

Kosiarka spalinowa z 1-biegowym napędem.

Producent silnika
STIHL
Pojemność silnika
139 cm³
Moc silnika
2,1 kW / 2,8 KM
Materiał korpusu
Tworzywo sztuczne
Szerokość koszenia
46 cm
Regulacja wysokości koszenia
6-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-75 mm
Napęd na koła
Tak
Pojemność kosza
55 l
Obszar roboczy
Do 1200 m²
Metoda koszenia Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
2269.00 -14% 1949.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2269
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TX

Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TX zapewnia szybką i sprawną pielęgnację, zwłaszcza na średniej powierzchni trawnikach. Oferowana szerokość cięcia wynosi 46 cm. Centralna, 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm. Miękki uchwyt z regulacją wysokości i napęd na koła stworzone zostały z myślą o wygodzie i ergonomii użytkowania. Pojemny, 55-litrowy kosz na trawę ze zintegrowanym znacznikiem poziomu zapełnienia. Kosiarkę STIHL RM 448 TX w łatwy sposób przekształcić można w urządzenie mulczujące, dzięki wyposażeniu dodatkowemu. Składany uchwyt i kosz na trawę minimalizuje miejsce potrzebne podczas transportu, czy przechowywania urządzenia.

✅ SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU (READYSTART): Dzięki technologii ReadyStart, silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze.
✅ NAPĘD NA KOŁA: Napęd na koła kosiarek STIHL zapewnia lżejszą pracę podczas koszenia. Szczególnie na większych terenach zielonych i pochyłościach, oszczędza to siły osoby obsługującej urządzenie.
✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego, dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.
✅ SKŁADANY KOSZ NA TRAWĘ ZE WSKAŹNIKIEM ZAPEŁNIENIA: Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę, można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza, wdmuchiwane są w glebę.
✅ KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem, koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki, za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.
✅ ZATRZASK QUICK FIX: Zatrzaski Quick Fix umożliwiają łatwe i szybkie złożenie uchwytu. W ten sposób można bez użycia narzędzi kompaktowo złożyć uchwyt lub przygotować go do użytku.
✅ UCHWYT Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI: Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach, zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki.
✅ OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO: Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV.
CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku, ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


 Powierzchnia trawnika w m2 

 Do 1200 

Typ silnika

EVC 200,3 C

Szerokość koszenia w cm

46

 Wysokość koszenia w mm 

25-75

Pojemność kosza w l

55

 Pojemność skokowa w cm3 

139

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

27

Moc znamionowa w U/min

2,1 kW/2,8 KM

Napęd

3,5 km/h

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

82

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

95

Niepewność pomiarowa K w m/s2

2,5

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 6-stopniowa, centralna 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność